IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Aleissa Grayn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 12:59 pm

Imię i nazwisko: Aleissa Grayn
Miejsce urodzenia: Londyn
Znaki szczególne: Blizna na nodze, przypominająca kwiat Lili i tatuaż na plecach ( skrzydła anioła, nieduży)
Krew: Czysta
Powiązania rodzinne: Jedynie starszy brat.
Historia: Upalny dzień, za oknem słońce, a w zamku słychać przeraźliwy krzyk. Co o za wydarzenie? Narodziny Aleissy, córki Szefa Departamentu Tajemnic i słynnej Wróżbitki.
Dziewczyna odziedziczyła po matce dar przepowiadania przyszłości, a także smykałkę do malarstwa i poezji. Od najmłodszych lat była wychowywana na dostojną kobietę, która miała zachowywać się jak Pierwsza Dama. Jednak próżne były wysiłki guwernantek i nianiek. Dziewczyna przyjaźniła się z chłopakiem, w którym z biegiem czasu się zakochała. Wszędzie można było spotkać ich razem. Wolała pływać w stawie niż uczyć się alfabetu, ale jednak była i jest inteligentna. Ma dobrą pamięć. Gdy przybyła do Hogwartu została niemianowaną królową szkoły. Królowa flirtu. Nie zna uczucia prawdziwej miłości. Z chłopakami była dzień czy dwa, a później zrywała związek i migdaliła się do innego. Tak działo się od 4 klasy , aż dotąd. Jej wizje zawsze się sprawdzają, zwykle są ostrzeżeniami o jakiś strasznych wydarzeniach. Chcecie poznać dalszą historię ,,Królowej Hogwartu''? Oj dowiecie się, dowiecie... Może ktoś przekona dziewczynę, że miłość istnieje?
Wygląd: Charakteryzują ją długie ciemne włosy i orzechowe oczy, okalane wachlarzem ciemnych rzęs. Ma jasną karnacje i zgrabną sylwetkę. Porusza się z gracją. Ma pełne malinowe usta i zgrabny nos. Gdy mówi jej głos przypomina ćwierkanie słowika.
Charakter: Jest niezależna i od dziecka lubiła flirt. Uważa się za nie wiadomo kogo i myśli , ze jest we wszystkim najlepsza. Poniekąd to prawda. Już jako dziecko namalowała piękne obrazy i napisała wiersze, które jej ojciec opublikował. Jest inteligentna. Jedyne czego nie umie to... wszystko niż to co zostało wymienione powyżej. Zwykle odnosi się do wszystkich chłodna i z brakiem szacunku. Właśnie jej ego i duma są przyczyną niektórych kłopotów. Ma dobrą dykcję i talent aktorski. Jej charyzma pozwoliła no to, ze dyrektor zgodził się , aby Ali przywiozła ze sobą psa - Cesę.
Dziewczyna wkłada maske pozorów, ukrywając swoje prawdziwe ja.
Była lubiana i uważała się za ,,Królową Hogwart". Dlaczego? Płeć piękna nie znosiła jej, ale mężczyzn pociągała. Jej wyraz twarzy i postawa budziła respekt, a emocje jakie ukazywała były planowane, czyli wyrażała to co chciała.
Hobby: Malowanie i pisanie wierszy oraz powieści. Jej dzieła zostały opublikowane, więc poniekąd jest sławna, ale nie do końca. Niektórzy znają jej dzieła na pamięć, ale są to nieliczni.

Ostatnio zmieniony przez Aleissa Grayn dnia Wto Lut 01, 2011 12:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Megan Cross
Prefekt Ravenclawu

Dom : Ravenclaw
Różdżka : normalna, 7 cali, wiśnia, pióro feniksa
Liczba postów : 156

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 5:37 pm

Więc tak.
Zacznijmy od tego, że na Królową Hogwartu, Pierwszą Damę itd samemu mianować się nie można. Możesz napisać np.: że jest lubiana, szanowana, czy rozpoznawalna, ale musisz napisać dlaczego i jakim cudem, skoro jest podobno chłodna i odnosi się do innych bez szacunku. Liczę na twoją wyobraźnie. No i to z wróżbami.. hm.. No nie wiem, nie wiem. O tym porozmawiam jeszcze z Rosalie i napisze tutaj. Poza tym widziałam chyba dwa błędy, ale to tam zaraz się tym zajmę (już i tak cię wymęczyłam). Wydaje mi się, że na razie to tyle.

Oszaleję albo... przypnę ludzkości skrzydła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.hogwart.yes-da.com
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 5:54 pm

Poniekąd zmienione, ale z tą Królową to może przesadziłam. Określenie jest w cudzysłowie, czyli tak naprawdę nią nie jest. Chodziło mi o to,że była lubiana, a raczej pociągała mężczyzn i , że tak powiem pobiła rekord w ich liczbie. Zwykle to ona pierwsza zrywała związek.
Powrót do góry Go down
Megan Cross
Prefekt Ravenclawu

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 6:30 pm

ehh.. no dobrze. Więc tylko bym prosiła o te wróżby, ponieważ to mi troszkę z fabułą się nie zgadza, a każdą twoją wróżbą musiałby się zajmować Mistrz Gry, by się spełniła, no a wiadomo, że byłoby z tym plątaniny. Więc to wyciąć.. eh.. no i powiedzmy, że z tą królową niech zostanie tyle, że mi się to tak średnio nie widzi, ale okej. No i avatar.. Musi być bardziej widoczny (twarz), no i wstaw według instrukcji. Dopiero teraz się tego dopatrzyłam. Ty teraz już Z PEWNOŚCIĄ wszystko. Smile

Powrót do góry Go down
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 6:39 pm

Ale ja tak ładnie proooszę ! xd
Mam pomysł co do wróżb... Byłoby ich niewiele , a mogłabym je podawać Adminkom i wy byście zdecydowały czy mogą się spełnić.
Avek zmienie, aleteraz jadę do lekarza ;d
Powrót do góry Go down
Megan Cross
Prefekt Ravenclawu

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   Pon Sty 31, 2011 6:54 pm

ah, wszyscy chorzy. -.- Zdrówka życzę. A co do tych wróżb no to nie tylko moja decyzja, bo Rosalie też się tutaj wypowiedziała, a nie mogę lekceważyć jej zdania. Może później, jak forum się lepiej rozwinie. Napisz 500 postów i rozpatrzymy tą sprawę ponownie. A i ten avatar.. Dobra, dostaniesz akcepta, ale jak nie zmienisz go przez najbliższy tydzień zabieram go i dostaniesz dopiero jak go zmienisz.

Huffelpuff, VII klasa
Różdżka: bardzo giętka, 9 ½, jesion, serce smoka.

Amen.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Aleissa Grayn   

Powrót do góry Go down

Aleissa Grayn
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1