IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Megan Cross
Prefekt Ravenclawu

Dom : Ravenclaw
Różdżka : normalna, 7 cali, wiśnia, pióro feniksa
Liczba postów : 156

PisanieTemat: Korytarz   Wto Lut 07, 2012 7:51 pm

Oszaleję albo... przypnę ludzkości skrzydła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.hogwart.yes-da.com
Melissa DiLaurentis
Prefekt Slytherinu

Dom : Slytherin
Różdżka : sztywna, 10 ¼ cala, heban, włos z głowy wili
Liczba postów : 28

PisanieTemat: Re: Korytarz   Sob Lut 18, 2012 9:22 pm

Jak to jest, że ludzie oceniają tylko po pozorach? Widzą zielony krawat i od razu myślą, że wiedzą kim jesteś. Przecież to nie prawda. Nie jestem jak inni, nie widzą, że jestem wyjątkowa? Każdy przecież jest. Dlaczego wszyscy potworzyli podział na grupy uważając, że każdego można gdzieś przydzielić? "Jesteś blondynką, jesteś głupia." Po co komu te stereotypy? Przecież to, że jestem ślizgonką nie oznacza, że nie mam serca. Nie jestem zwolennikiem czarnej magii. Dlaczego więc oni mówią o tym, że jestem śmierciożercą? Nic o mnie nie wiedzą. Tak, właśnie tak mówi największa plotkara w szkole. Z tym wyjątkiem, że u mnie każdy startuje z czystym kontem.
Siedziała na szkolnym korytarzu między lekcjami. Nie było koło niej nikogo. Od czasu do czasu rzuciła krótkie "cześć" jakiemuś znajomemu i uśmiechała się miło. Można? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko chcieć, a to nie zawsze ludziom wychodzi. Oparła głowę o ścianę i przymknęła oczy. Chwilę później otworzyła je i zamknęła pamiętnik chowając do podręcznej torby. Co teraz ma za lekcje? Chwila, chwila... chyba transmutacja. Rozejrzała się wokoło, ale nigdzie nie było kogoś, komu mogłaby się spytać. Wyjęła podręcznik od transmutacji nie myśląc o tym, że powinna się znaleźć na piętrze niżej. Zagłębiła się w następnym temacie, chcąc być trochę do przodu, żeby móc nadrobić Slytherinowi kilka punktów.

If you need me, prove it!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Korytarz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tajemniczy korytarz
» Korytarz w lochach
» Korytarz na II piętrze
» Korytarz